Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie

kontakt@polskigabinetpsychoterapii.eu

telefon 0 162 657 24 25

 


impressum : verantwortlich für den inhalt: Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie, kontaktmöglichkeiten: kontakt@polskigabinetpsychoterapii.eu

Polski Gabinet Psychoterapii Berlin - facebook link

Copyright 2021 © Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie. Polityka przetwarzania danych

Z wykształcenia jestem psycholożką, certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutką w trakcie specjalizacji. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi oraz prowadzę konsultacje dla par w języku polskim i niemieckim. Od ośmiu lat towarzysze i wspieram zmianę postawy klienta wobec samego siebie, umożliwiająca wykorzystanie własnego naturalnego potencjału i indywidualnych pragnień, których realizacja była utrudniona lub zablokowana. Nierzadko mamy problemy, ponieważ przyjęliśmy pewne warunki, wartości, normy, które stoją w sprzeczności z naszymi rzeczywistymi potrzebami. Celem  nie jest wyłącznie rozwiązywanie problemów, lecz asystowanie klientowi w procesie rozwoju, dzięki któremu sam w sobie odkryje własne, satysfakcjonujące ścieżki rozwiązań, zaakceptuje siebie oraz zniweluje rozbieżności między tym co robi, a czego potrzebuje. W moich działaniach opieram się na założeniu, że każdy człowiek jest wyjątkowy i ma potencjalne zdolności zdrowego, twórczego rozwoju. Energię do pracy czerpie z obcowania z natura, wędrówek, jazdy rowerem, kultury – teatru, opery, kina, tańca oraz z podróży.

Czytaj więcej

Żaneta Mikołajczyk

psycholożka, specjalistka psychoterapii uzależnień, interwentka kryzysowa

Wspieranie rozwoju, zarówno osobistego jak i zawodowego innych ludzi, jest moim zawodem i pasją od wielu lat. Jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii i wsparcia psychologicznego dla dorosłych. Jestem także trenerką warsztatów i treningów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w ośrodkach psychoterapii oraz działach personalnych dużych firm w Warszawie. Od 7 lat mieszkam ze swoją rodziną w Berlinie. Wierzę, że w życiu możliwe jest znacznie więcej niż nam się zazwyczaj wydaje. 

Czytaj więcej

Honorata Moliter

psycholożka, psychoterapeutka, trenerka

Honorata Moliter - psycholożka, psychoterapeutka, trenerka Berlin

Jestem psycholożką, psychoterapeutką Gestalt i specjalistką terapii uzależnień. Posiadam europejski certyfikat Psychoterapeuty i certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując m.in. w stacjonarnym Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień, a także Poradni Zdrowia Psychicznego. Wcześniej pracowałam jako trener prowadząc grupy z zakresu rozwoju osobistego. W swojej pracy psychoterapeutycznej towarzyszę ludziom w odkrywaniu ich potencjału, a także pokonywaniu ograniczeń leżących na drodze do szczęścia i radości w życiu. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, a także psychoterapię par

Czytaj więcej

Marta Milkiewicz

psychoterapeutka Gestalt, psycholożka, specjalistka terapii uzależnień

Marta Milkiewicz - psychoterapeutka Gestalt, psycholożka, specjalistka terapii uzależnień

Pomocą psychologiczną zajmuję się od dekady, ale fascynacja tym, jak różnie możemy postrzegać rzeczywistość, towarzyszyła mi od dawna. Ciekawość tych różnic skłoniła mnie do wyboru mojego zawodu. Po drodze doświadczyłem pracy w fast-foodzie, call center, a także za biurkiem korporacji farmaceutycznej i organizacji pozarządowej. Jako już psycholog pomagałem doświadczającym przemocy w rodzinie, osobom w nagłym kryzysie życiowym oraz LGBT i ich bliskim. Stażowałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziałach nerwic, zaburzeń osobowości, psychoz oraz uzależnień. Obecnie prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi łącząc te doświadczenia z wiedzą zdobywaną od uznanych w Polsce i za granicą specjalistów zdrowia psychicznego, a także z psychoterapii własnej i każdego poznanego pacjenta. Bliskie jest mi przekonanie, że zdrowie psychiczne zaczyna się tam, gdzie zaczynają się dobre relacje.

Czytaj więcej

Paweł Kurczak

społeczny psycholog kliniczny, psychoterapeuta psychodynamiczny

Paweł Kurczak Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie

O nas

Umów wizytę