Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie

kontakt@polskigabinetpsychoterapii.eu

telefon 0 162 657 24 25

 


impressum : verantwortlich für den inhalt: Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie, kontaktmöglichkeiten: kontakt@polskigabinetpsychoterapii.eu

Polski Gabinet Psychoterapii Berlin - facebook link

Copyright 2021 © Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie, wykonanie JL. Polityka przetwarzania danych

psycholożka, psychoterapeutka, terapeutka uzależnień, interwentka kryzysowa

Żaneta Mikołajczyk

Czytaj więcej

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP) wydany przez European Association for Psychotherapy (EAP). Prowadzę indywidualną praktykę od 11 lat. Przez 7 lat pracowałem w Szpitalu Klinicznym PUM w Szczecinie, prowadząc terapie indywidualne i grupowe. W ramach praktyki klinicznej, zdobyłem wiedzę i doświadczenie w pracy z pacjentami z problemami nerwicowymi i psychosomatycznymi. Przez 4 lata prowadziłem także terapię grupową, w ramach prywatnej praktyki.  Obecnie pracuję w podejściu psychodynamicznym, korzystając z mojego doświadczenia humanistycznego. Jestem w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Moją pracę regularnie poddaję superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuję się w diagnozowaniu i psychoterapii osób dorosłych oraz terapii par.

Piotr Zawadzki

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Gestalt

Paweł Kurczak Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie

Czytaj więcej

Z wykształcenia jestem psycholożką, psychoterapeutką, certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień oraz interwentką kryzysową.  Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi oraz prowadzę konsultacje dla par w języku polskim i niemieckim. Od ośmiu lat towarzyszę i wspieram zmianę postawy klienta wobec samego siebie, wykorzystującą jego własny naturalny potencjał i indywidualne pragnienia, które odblokowują się w procesie terapii. Nierzadko mamy problemy, ponieważ przyjęliśmy pewne przekonania, wartości, postawy, które stoją w sprzeczności z naszymi rzeczywistymi potrzebami. Moja praca polega na asystowaniu klientowi w procesie rozwoju, dzięki któremu sam odkryje własne, satysfakcjonujące ścieżki rozwiązań, zaakceptuje siebie oraz zniweluje rozbieżności między tym, co robi, a tym, czego naprawdę potrzebuje. Wychodzę z założenia, że każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada wrodzoną zdolność do twórczego i satysfakcjonującego rozwoju. Energię do pracy czerpię z obcowania z naturą i kulturą. Lubię piesze wędrówki, jazdę na rowerze, operę, teatr, dobre kino. Uwielbiam tańczyć i podróżować.

Wspieranie rozwoju, zarówno osobistego jak i zawodowego innych ludzi, jest moim zawodem i pasją od wielu lat. Jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii i wsparcia psychologicznego dla osób dorosłych. Jestem także trenerką warsztatów i treningów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując w ośrodkach psychoterapii oraz działach personalnych dużych firm w Warszawie. Od 7 lat mieszkam ze swoją rodziną w Berlinie. Wierzę, że w życiu możliwe jest znacznie więcej niż nam się zazwyczaj wydaje. 

Czytaj więcej

Honorata Moliter

psycholożka, psychoterapeutka, trenerka

Honorata Moliter - psycholożka, psychoterapeutka, trenerka Berlin

Jestem psycholożką, psychoterapeutką Gestalt i specjalistką terapii uzależnień. Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty i Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując m.in. w stacjonarnym Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień, a także Poradni Zdrowia Psychicznego. Wcześniej pracowałam jako trenerka, prowadząc grupy rozwoju osobistego. W swojej pracy psychoterapeutycznej towarzyszę ludziom w odkrywaniu ich potencjału i pokonywaniu przeszkód, leżących na drodze do szczęścia i radości w życiu. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz psychoterapię par.

Czytaj więcej

Marta Milkiewicz

psychoterapeutka Gestalt, psycholożka, specjalistka terapii uzależnień

Marta Milkiewicz - psychoterapeutka Gestalt, psycholożka, specjalistka terapii uzależnień

Pomocą psychologiczną zajmuję się od dekady, ale fascynacja tym, jak różnie możemy postrzegać rzeczywistość towarzyszyła mi od dawna. Ciekawość tych różnic skłoniła mnie do wyboru mojego obecnego zawodu. Wcześniej pracowałem w restauracji typu fast food, w call center, a także doświadczyłem pracy za biurkiem w korporacji farmaceutycznej i organizacji pozarządowej. Już jako psycholog pomagałem osobom doświadczającym przemocy w rodzinie, osobom w nagłym kryzysie życiowym oraz osobom LGBT i ich bliskim. Stażowałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziałach nerwic, zaburzeń osobowości, psychoz oraz uzależnień. Obecnie prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi. Łączę wiedzę, zdobywaną od uznanych specjalistów zdrowia psychicznego (krajowych i światowych) z doświadczeniem własnym, w tym również osobistej psychoterapii, jak też doświadczeniem płynącym z każdego poznanego pacjenta. Bliskie jest mi przekonanie, że zdrowie psychiczne zaczyna się tam, gdzie zaczynają się dobre relacje.

Czytaj więcej

Paweł Kurczak

społeczny psycholog kliniczny, psychoterapeuta psychodynamiczny

Paweł Kurczak Polski Gabinet Psychoterapii w Berlinie

O nas

Dostępność